motywy figuratywne

Przykładowe prace z cykli figuratywnych, z różnych okresów twórczości. Niedostępne. Nie do końca rozpoznawalna emocja, która stanowi impuls do pójścia dalej, drogą trudną i niepewną. Wije się ona jak szeleszczące draperie i sztywnieje jak nitki ze stali by znów się stać niewidoczną lecz obecną. To intymne spotkanie kobiecej sylwetki z nieznanym, obcym z pozoru światem uproszonych linii i abstrakcyjnych motywów. A jednak to połączenie wizualizuje gesty i emocje będące tematem przeżyć i doświadczeń w postrzeganym świecie.

Pozostałe
cykle

3

cykl

ODCIENIE KOBIECOŚCI

To cykl otwarty obrazujący obszary kobiecości w odniesieniu do sfery emocji, duchowości, egzystencji, poezji, linii art dèco, schematów społecznych, kanonów piękna oraz fascynacja poszukiwaniem odpowiedzi na wiele trudnych pytań z tego zakresu.

cykl

LINIA KOBIECOŚCI

Gdzieś pomiędzy kształtami, kolorami, liniami i tysiącami wspaniałych dzieł wielkich mistrzów, jest wola tworzenia, potrzeba działania, nieodparta myśl i emocja która musi znaleść ujście.

motywy

ABSTRAKCYJNE

Prace z cyklu Kryształy, Pryzmat, Drzewa Piniowe czy Taniec, inspirowane naturą ożywioną jak i nieożywioną. Nagromadzone wrażenia oddzielone zostają od realistycznej percepcji i uwalniane są w języku abstrakcji. To niejako „obrazy matki”, które zawierają w sobie duże pokłady inspiracji, kadrowania i łączenia w nową jakość. 

obrazy

DOSTĘPNE

Prace artystki aktualnie dostępne w sprzedaży.

kontakt

Najnowsze obrazy można znaleźć na aukcjach Młodej Sztuki Desa Unicum, na aukcjach Art in House lub na Gallery Store. Szczegóły na: Agata Padol Aukcje. W sprawie nabycia obrazu można zadzwonić: 509901103 lub napisać do autorki na adres mailowy: agatapadol@tlen.pl  W razie zainteresowania istnieje możliwość namalowania obrazu na zamówienie. Można też zamówić wydruk autorski na płótnie, klasyczne giclée, obraz sygnowany i zawerniksowany w atrakcyjnej cenie. Kontakt mile widziany.

Agata Padol

agatapadol@tlen.pl