z cyklu

LINIA KOBIECOŚCI

Nie do końca rozpoznawalna emocja, która stanowi impuls do pójścia dalej, drogą trudną, niepewną, a jednak rozwijącą się jak ogromny dywan. Wije się ona  jak szeleszczące draperie i sztywnieje jak nitki ze stali by znów stać sie niewidoczną lecz obecną. 

motywy

FIGURATYWNE

Wybrane prace z cykli figuratywnych, które mogą zaskakiwać nowatorskim spojrzeniem i ciekawym zestawieniem form i kolorów. To intymne spotkanie kobiecej sylwetki z nieznanym, obcym z pozoru światem uproszonych linii i abstrakcyjnych motywów. A jednak to połączenie wizualizuje gesty i emocje będące tematem przeżyć i doświadczeń w postrzeganym świecie.

motywy

ABSTRAKCYJNE

Prace z cyklu Kryształy, Pryzmat, Drzewa Piniowe czy Taniec, inspirowane naturą ożywioną jak i nieożywioną.  Nagromadzone wrażenia oddzielone zostają od realistycznej percepcji i uwalniane są w języku abstrakcji. To niejako „obrazy matki”, które zawierają w sobie duże pokłady inspiracji, kadrowania i łączenia w nową jakość. 

kontakt

Dostępne obrazy można znaleźć na aukcjach  Młodej Sztuki w Desa Unicum, Art in House lub na Gallery Store. W sprawie danej pracy można napisać do autorki na adres mailowy lub  zadzwonić.  W razie zainteresowania istnieje możliwość namalowania obrazu na zamówienie. Kontakt mile widziany.

Agata Padol

agatapadol@tlen.pl

+48509901103