portfolio

zobacz wybrane prace

Dostępne obrazy

Obrazy umieszczone poniżej są dostępne w sprzedaży bezpośredniej. W razie zainteresowania zakupem i ceną proszę dzwonić 509901103 lub pisać na agatapadol@tlen.pl.  Jeżeli podobają się prace z innego cyklu możliwe jest zlecenie namalowania obrazu w podobnej konwencji. Można też zamówić wydruk autorski danej pracy z sygnaturą w atrakcyjnej cenie. Zapraszam !

motywy

FIGURATYWNE

        Przykładowe prace z cykli figuratywnych, z różnych okresów twórczości. Niedostępne. Nie do końca rozpoznawalna emocja, która stanowi impuls do pójścia dalej, drogą trudną i niepewną. Wije się ona jak szeleszczące draperie i sztywnieje jak nitki ze stali by znów się stać niewidoczną lecz obecną. To intymne spotkanie kobiecej sylwetki z nieznanym, obcym z pozoru światem uproszonych linii i abstrakcyjnych motywów. A jednak to połączenie wizualizuje gesty i emocje będące tematem przeżyć i doświadczeń w postrzeganym świecie. 

motywy

ABSTRAKCYJNE

Prace z cyklu Kryształy, Pryzmat, Drzewa Piniowe czy Taniec, inspirowane naturą ożywioną jak i nieożywioną.  Nagromadzone wrażenia oddzielone zostają od realistycznej percepcji i uwalniane są w języku abstrakcji. To niejako „obrazy matki”, które zawierają w sobie duże pokłady inspiracji, kadrowania i łączenia w nową jakość. 

kontakt

Dostępne obrazy można znaleźć na aukcjach  Młodej Sztuki w Desa Unicum, Art in House lub na Gallery Store. W sprawie danej pracy można napisać do autorki na adres mailowy lub  zadzwonić.  W razie zainteresowania istnieje możliwość namalowania obrazu na zamówienie. Kontakt mile widziany.

Agata Padol

agatapadol@tlen.pl

+48509901103